Hemos observado que está utilizando un navegador no compatible. Es posible que el sitio Web de Tripadvisor no se visualice correctamente.Los siguientes navegadores son compatibles con nuestro sitio:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Foto de Italian Food& Drinks, Tirana: Kremoze dhe delikate, Rizoto me djathë taleggio është pjata e parë ideale për një drekë me familjen ose shoqërinë. 👌

Foto de : Kremoze dhe delikate, Rizoto me djathë taleggio është pjata e parë ideale për një drekë me familjen ose shoqërinë. 👌

De la opinión : Italian Food& Drinks sobre Italian Food& Drinks
Kremoze dhe delikate, Rizoto me djathë taleggio është pjata e parë ideale për një drekë me familjen ose shoqërinë. 👌
Stili Italian është i njohur për elegancën, dallueshmërinë nga të tjerët dhe komoditetin që ofron.  Në Italian Food & Drinks do t’i gjeni të tre këto elementë.  Fundjavë të këndshme! 🖐
Një Caipiroska alla Fragola për zonjushën të lutem! E ëmbël dhe misterioze si vetë ajo!
Që një drekë të mbahet mend, duhet patjetër të ketë një sallatë perfekte.  🥗 Sallata Cesar është gjithmonë zgjedhja e duhur dhe e sigurt!
Life always tastes better with Cheesecake! 🍰
Happiness is having great Casarecce in a welcoming place! 😉
¿Estuviste en Italian Food& Drinks? Compartí tu experiencia.